Wirtualny Bieg Mikołajlowy w Policach 2020

HoHoHo!

Niedziela zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią ósma edycja Biegu Mikołajkowego w Policach – tym razem w innej formie – wirtualnej!

Jak co roku zaplanowaliśmy dla Was wielką świąteczną zabawę, cudowną atmosferę, kolędy w tle, pyszny poczęstunek na mecie… Niestety w tym roku rzeczywistość okazała się inna i daleko odbiegająca od naszej wizji… Spowodowane jest to obostrzeniami wprowadzonymi w związku z pandemią – 7 listopada weszła w życie nowelizacja rozporządzenia, która od dnia 29 listopada 2020 ustanawia m.in. zakaz organizowania i przeprowadzania wydarzeń sportowych w tym imprez biegowych.

Jedynym teraz możliwym do zaakceptowania rozwiązaniem jest znana już bardzo dobrze formuła biegu wirtualnego. Poniżej przedstawiamy wszystkie potrzebne informacje.

Aby wziąć udział w wirtualnym Biegu Mikołajkowym w dniach 5-20 grudnia 2020 należy pokonać trasę 5km lub 10km, udokumentować swój start robiąc zdjęcie, a później pochwalić się nim w komentarzu na naszym fanpage’u. Trasę swojego biegu możecie wyznaczyć w swojej miejscowości, a w dniach 5-6 grudnia możecie skorzystać z pięknej trasy polickiej przebiegającej przez Puszczę Wkrzańską.

Dodatkową przewidzianą atrakcją jest STUDIO LIVE, które poprowadzimy 6ego grudnia na naszym fanpage’u. Bądźcie przed ekranami o pełnych godzinach (11, 12, 13, 14) zaprosiliśmy ciekawych gości oraz przewidzieliśmy konkursy (m.in. losowanie roweru dla dzieci)!

Pakiety startowe możecie odbierać:

  • 3, 4 grudnia 2020 r. (czwartek, piątek)
    13:00 – 19:00

Biuro zawodów / MUZEUM NARODOWE W SZCZECINIE – CENTRUM DIALOGU PRZEŁOMY- Szczecin, pl. Solidarności 1

  • 5 grudnia 2020 r. (sobota)
    10:00 – 15:00

Biuro zawodów / Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Police, ul. Piaskowa 99

  • 6 grudnia 2020 r. (niedziela)
    08:00 – 14:00

Biuro zawodów / Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Police, ul. Piaskowa 99

Przy okazji serdecznie chcielibyśmy przedstawić naszego tegorocznego Partnera ALE – active life energy, który proponuje niecodzienną ofertę dla uczestników Biegu Mikołajkowego. Robiąc zakupy w sklepie internetowym  ALE – active life energy, każdy uczestnik może skorzystać z kodu rabatowego „BBLPOLICE”, który upoważnia do 25%  zniżki na całe zakupy. Uważamy, że jest to świetna okazja do zrobienia zapasów na nowy sezon biegowy, każdy sportowiec wie, jak ważna jest odpowiednia suplementacja przy regularnym wysiłku fizycznym.

To Wy co roku tworzycie niecodzienny klimat naszej imprezy, dziękujemy, że jesteście z nami także teraz! Mamy nadzieję, że ze zdwojoną siłą spotkamy się również w roku 2021!

Do zobaczenia już za kilka dni w naszej wirtualnej Laponii!

PLIKI DO POBRANIA: