Szanowni Państwo,

 

    Jak każdy biegacz zapewne wie, po intensywnym sezonie biegowym należy się nam odrobina relaksu. Ba! Odpoczynek jest wręcz wskazany, niezbędny naszym głowom i mięśniom! A jakby tak zrzeszyć lokalną społeczność biegaczy ietap roztrenowania zakończyć wspólnymbiesiadowaniem?

Stowarzyszenie BBL Team Police gorąco zaprasza na Bal Biegacza, który odbędzie się w eleganckiej sali balowej wyśmienitego hotelu RADISSON BLU HOTEL SZCZECIN w ostatni weekend karnawału 2020 roku!

Na te wyjątkowe wydarzenie serdecznie zapraszamy zarówno Was – biegaczy jak i Wasze drugie połówki, oddanych kibiców, którzy wiernie Was dopingują, a także stowarzyszenia, grupy oraz kluby sportowe.

Cudownie będzie zobaczyć Państwa biesiadujących wspólnie przy stole lub bawiących się na parkiecie, gdzie jedyną rywalizacją będzie taniec! Myślimy, że będzie to znakomita okazja do omówienia ubiegłego sezonu biegowego oraz podzielenia się planami na kolejny. Spotkajmy się i spędźmy ten wieczór wspólnie, poczujmy się jak jedna wielka rodzina biegowa, tylko że tym razem nie w sportowym, lecz w eleganckim wydaniu! Na karnawałowej uczcie nie zabraknie wybornych potraw, znakomitej muzyki i niecodziennej atmosfery, którą stworzymy my – pasjonaci biegania!

W czasie Balu Biegacza przewidujemy pewną atrakcję jakim będzie Plebiscyt na:

  • najszybszą biegaczkę i najszybszego biegacza roku 2019,
  • najlepszego zawodnika roku 2019 (wyróżniającego się osobowością/postawą/wynikami),
  • najlepszy klub biegowy roku 2019,
  • wybór Miss i Mistera Balu Biegacza.

Zaszczytem będzie móc gościć Państwa na Balu Biegacza, aby wziąć w nim udział należy zapisać się na nasze wydarzenie za pośrednictwem strony www.b4sport.pl oraz dokonać opłaty. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się również na stronie internetowej: www.biegambolubiepolice.pl w zakładce „Bal Biegacza”.

Niezmiernie miło będzie móc gościć Państwa na pierwszym tego typu wydarzeniu w naszym województwie. Liczymy na to, że Bal Biegacza będzie okazją do integracji, wspólnej zabawy karnawałowej oraz przywitania kolejnego sezonu biegowego.

Potencjalnych Partnerów oraz Mecenasów Balu Biegacza zapraszamy do kontaktu.

Zbigniew Pokrzywiński
tel.:        518-362-444
e-mail:  balbiegacza@gmail.com