Festyn rodzinny Z rodziną po zdrowie 2019

W niedzielę 19 maja, już po raz trzeci z rzędu, odbył się Powiatowy Festyn Rodzinny „Z rodziną po zdrowie”. Dzięki patronatowi Głosu Szczecińskiego, oraz pomocy wszystkich wolontariuszy, kolejny rodzinny festyn przeszedł do historii i zostawił za sobą wspaniałe, pozytywne wspomnienia.

Podczas imprezy można było skorzystać z wielu akcji i atrakcji, których głównym celem było promowanie zdrowego stylu życia. W organizację imprezy zaangażowało się także Polickie Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię. Przy stoisku można było zapoznać się z członkami BBL-u oraz poznać bliżej jego cele i główną misję jaką jest promowanie zdrowych nawyków i pozytywne nastawienie do życia.

Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Police zorganizowało wiele ciekawych zajęć sportowych, zarówno dla całych rodzin, jak i dla najmłodszych. Rodzinna Olimpiada Sportowa składała się z między innymi z konkurencji takich jak skok w workach, wyścig kopert, skok w dal, rzucanie do kosza oraz skakanie na skakance. Dla bardziej zaawansowanych BBL zorganizował bieg na orientację, a SKB Dzik Police przygotował dla uczestników ekstremalny tor przeszkód. Spośród 45 rodzin startujących w zawodach, wyłoniono 3 zwycięskie.

Wyniki Rodziny dwuosobowe :

  1. Derkowscy (Mateusz i Kasia)
  2. Pacztork (Ada i Julia)
  3. Roziccy ( maja i Krzysztof)

Rodziny trzyosobowe + :

  1. Borowczyk ( Karolina,Marcin,Patryk)
  2. Wojciechowscy (Beata,Julia<wojtek)
  3. Czarneccy ( Natalia,Matylda,Kamil)

Z roku na rok w Rodzinnej Olimpiadzie Sportowej bierze udział coraz więcej rodzin. Jest to świetna okazja na spędzenie czasu razem, wśród bliskich. Mieszkańcy Powiatu Polickiego po raz kolejny udowodnili, że wspólnymi siłami, zaangażowaniem i pasją można stworzyć wiele dobrych rzeczy.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z imprezy na Youtube:

Oraz do obejrzenia zdjęć:

Do zobaczenia za rok!