Trenerzy

Biegam Bo Lubię Team Police

Zbyszek Pokrzywiński

Zbyszek biega od 20 lat.
Od dziecka uprawiałem różne sporty – piłkę nożną, pływanie, jazdę na rowerze, biegi na orientację, sporty walki, sporty ekstremalne. Część z nich uprawiam do dziś, ale to właśnie bieganie daje mi to „coś”, co pozwala poczuć, że żyję – mówi Zbyszek. – Poprzez ,,Biegam Bo Lubię”, chciałbym swoją wiedzę, doświadczenie i pasję, zdobyte dzięki trenerom przekazać tym, którzy stawiają kroki w bieganiu.

Elwira Jóźwiak:

– Mój „romans ” z bieganiem trwa od paru lat. Ciągła potrzeba ruchu oraz mnóstwo biegowych przyjaciół zaszczepiło we mnie pasje do tego sportu. Bieganie stało się sposobem na dobre samopoczucie zarówno psychiczne jak i fizyczne. Uczy wytrwałości w dążeniu do celu, odwagi. Dziś poprzez fundacje Biegam Bo Lubię, chciałabym uświadomić, że nigdy nie jest za późno żeby zacząć. To może być sposób na życie, na poznanie samego siebie. Zapewniam że uśmiech będzie Ci towarzyszył przy każdym zdobytym kilometrze! 🙂

Jak zaznaczają wiedzą, że Ta forma wypoczynku jest prostym sposobem wyrwania się z domu i odnalezienia chwili, gdzie możemy poczuć się wolni od zabieganego życia. Coś takiego jest w bieganiu, że chcemy zarażać nim innych. Wierzymy, że ten typ zmęczenia jest bezwzględnie korzystny dla zdrowia fizycznego i psychicznego człowieka. Bieganie sprawia nam taką przyjemność, że uważamy, że ludzie dzielą się na tych, którzy biegają i tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że chcą biegać.