Bieg filmowy w Wałczu 2014

Mistrzostwa Polski BiegamBoLubię już za nami..

W dniu 19.07.2014 duża grupa policzan reprezentująca BBL TEAM POLICE wybrała  się do Wałcza, aby wziąć udział w 4 Biegu Filmowym i zmagać się z Mistrzostwami Polski BiegamBoLubię. Impreza rozgrywała się w centrum Wałcza. Pogoda  dopisywała, przybyło liczne grono kibiców,duża grupa naszych zawodników przy czym pojawiały się  uśmiechy na twarzy-cóż więcej można chcieć przed STARTEM-relacjonuje trener Zbigniew Pokrzywiński.

Policcy zawodnicy byli podzieleni na  dwie grupki: startujących na 5km oraz 10km.

Każdy z nich miał swojego opiekuna-naszych trenerów BBL TEAM POLICE.

Grupką zmagających się na dystansie 5km  zajmował się Zbyszek.

Start zaplanowano nam na 18.50,wcześniej jednak wyjechaliśmy autokarem na trasę biegu która wiodła wzdłuż jeziora Raduń. Pogoda była zbyt piękna na bieganie, raczej wszyscy marzyliśmy o skoku do wody i małym lenistwie-Relacjonuje trener Zbigniew Pokrzywiński.

Trasa malownicza wzdłuż jeziora, czas płynął szybko jak i kilometry..

Policzanie dobiegają do mety! –tak witał ich komentator imprezy- Mistrz Europy na dystanie 400m przez płotki Paweł Januszewski Na dystansie 5km drugie miejsce OPEN zajmuję Zbigniew Pokrzywiński.

Walczyłam do samego końca, słyszałam tylko doping i patrzyłam na linie mety-myślałam, że się oddala. Uff.. udało się! Wyprzedziłam swoje rywalki dosłownie o włos! Zwyciężyłam w kat. K-20! Pełna euforii, uśmiechnięta Pani Adrianna Relacjonuje swój sukces.

Hola Hola..zbliżają  się oto i oni.. Mistrz  Olimpijski z Aten Sebastian Kucharki oraz Mistrz Świata Sebastian Chmara, miedzy nimi biegnie kobieta.. co ona robi?! Przyśpiesza! Tak proszę Państwa! Nie poddaje się, walczy do końca- krzyczy głośno Krzysztof Łoniewski-dziennikarz sportowy  Radio Trójki. To własnie Oni Relacjonowali na żywo całe wydarzenie-dlatego znajomi  nie bedacy z nami ,mogli słyszeć i śledzić nasze zmagania.

,, Dziś dałam im fory, dobiegliśmy razem na metę – trzymając się za ręce. Miałam tutaj swoich kibiców, trzymających za mnie kciuki, ale chłopaką nie chciałam robić wstydu ;p Za rok nie zmarnuje takiej okazji. –relacjonuje Pani Anna Madrak, która przyjechała do Wałcza z  cała rodziną.Przykład z niej wzięła  również Sylwia która przyjechala z rodzina

Na  tym nie koniec. Nadszedł czas na drugą grupkę z trenerką Elwirą.

Zawodnicy wystartowali z centrum Wałcza, trasa biegła wzdłuż jeziora Raduń przy czym w połowie trasy na biegaczy czekała niespodzianka-przebiegnięcie przez most wiszący tusz nad samą taflą jeziora-relacjonuje trenerka Elwira.

Najlepsi dobiegali do mety,a wśród nich Beata Pokrzywińska-Osior zdobywając brązowy medal w Mistrzostwach Polski BiegamBoLubię.

Nasza zawodniczka Agnieszka Mikulska zdobyła kolejne punkty w Drużynowej Lidze Biegowej Banku PKO, gdzie w całej Polsce rywalizuje z sobą dwa 50-cio osobowe zespoły. Liczymy na naszą zawodniczkę i mamy nadzieje , że jeszcze pokaże pazura i uda jej się wywalczyć tytuł najlepszej biegaczki akcji PKO.

Trenerzy BBL TEAM POLICE chcieli podziękować i pogratulować wszystkim zawodnikom za wspaniały występ i promocje Polic.

Oto zawodnicy: Trenerzy Zbigniew Pokrzywiński i Elwira Cymbor, Kamińska Adriana,  Madrak Anna, Bartnicka Marta, Misiurek Sebastian i Kasia, Łada Aleksandra, Danuta Pokrzywińska, Zawodniak Mirosław, Pokrzywiński Krzysztof, Mikulska Agnieszka, Kopaniecki Mariusz, Kukurowska Sylwia, Łempkowska Beata i Janusz.