Bieg Jarzębiny 2019

W Kościnie już po raz dziewiąty odbył się Bieg Przełajowy „Jarzębina” oraz Marsz Nordic Walking zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje.

Początek trasy zaplanowany był przy ul. Kruka w Kościnie, a meta na boisku piłkarskim. W wydarzeniu wzięło udział ponad 250 zawodników. W tym roku dla uczestników wydarzenia przygotowano dwie trasy.

Pierwsza trasa – biegowa i nordic walking o dystansie 4 km, przeznaczona była dla początkujących, zaś druga biegowa dla zaawansowanych o dystansie 7,6 km. Ponadto Nagrodzono także najlepszych w kategorii dzieci i młodzież.

Pakiet startowy zawierał między innymi okolicznościową koszulkę i oryginalny medal,ale niespodzianką na mecie było WINO ( białe lub czerwone)  🙂

Nasz Team startował w dużym gronie, na szczególne wyróżnienia zasługują:
Konrad Krasnodębski, który zajął 2 miejsce w biegu na 4km – tutaj trzeba zaznaczyć,że przegrał tuż na ostatnich 10metrach. Zbigniew Pokrzywiński zajął również drugą lokatę zaś w biegu na 7,6km,. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z wydarzenia jakie nam przygotowali organizatorzy i z przyjemnością wrócimy tutaj za rok!